Türkçe

Hoş geldiniz

Bu sene, Kopenhag’dan Berlin’e dönen CuTie.BIPoC Festival’a sizi karşılamaya heyecanlıyız. CuTie.BIPoC Festival, Kuir_Trans*_Inter*_Siyah_Yerli_ve_Beyaz olmayan kişiler için bir festivaldir.

Berlin (Almanya) de üç günlük bir festivali organize eden bir grubuz biz, ve QTIBIPOC (Kuir, Trans*, Inter*_Siyah_Yerli_ve Beyaz olmayan) kişilerden ve kişiler için organize edilmiş bir festivaldir. Temmuz 20-22 arası olacaktır.

 • Bu festival daha önceden Berlin de iki kere, ve Kopenhag’da bir kere olmuş olan, odaklı etkinliğinin dördüncü baskını olacaktır. Bu festival, odaklanmış ve kendi kendine organize edilmiş olan marjinal grupların platformlarıyla olan bağlantılı koalisyon projelerin üstüne kuracaktır.
 • Bizim isteğimiz, Avrupa’da (ve dışında) olan ve büyüyen QTIBIPoC toplulukları güçlendirmektir. Bunu kavuşarak, kaynaklarımızı paylaşarak ve mekan yaratarak topluklarımızdaki bizi etkileyen sorunları hitap ederek gerçekleştirmek isteriz.

Üç günlük atölye, gösterim, performans, konuşma ve üstelikle takılmak için, yemek yemeğe ve parti yapılabilecek bir alan arz edilecektir.

 • Festivalin ve programın hakkında başka detay Temmuz’un başında çıkacaktır. Lütfen web sayfasına gidin günceller için.

Birlikte Yapalım – Bu konseptin anlamı, festival a gelen herkesin hem kişi başı olarak, hem de bir kolektif olarak sorumluyuz bu topluluğu ve etkinliklere. Bir tek birlikte bu festivali yapabiliriz.

 • Gönüllü olmak isterseniz festival olurken, lütfen bildiriniz bizi ve size listeyi gelen haftalarda göndeririz. Bazı pozisyonlar:+ Yemek servisi ve mutfakta yardım
  + Kapı ve bar personel
  + Bilgi stantları
  + Bilim ekibi
  + Sitede tercümanı
  + Ses teknisyen
  + Hazırlık ve kurum
  + Temizlik
  + ve daha…
 • Bize, ‘Let me Volunteer’ konuyla bir mail gönderin bu adrese:
  Coordination_cutie[at]riseup[dot]net

Tarih ve mekan

Festival, Temmuz 20 ve 22 arasında olacaktır. Mekanın ismi ‘Menage’, ve adres: Rütlistraße 1-3, 12045 Berlin Neukölln.

 

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: